Eladó panellakás
Szeged, Újrókus lakótelep, Nyitra utca, 5. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó Szegeden a Nyitra utcában egy kifizetett panelprogramos 5. emeleti felújított 2+2 szobás 72 nm-es erkélyes, kihelyezett előteres lakás 5 szintes házban!
Az ingatlan egy 5 szintes ház 5. emeletén található. A bejárati ajtó cseréje is megtörtént, illetve a teljes elektromos hálózat felújított! A fűtésről táv hő gondoskodik radiátoros hő leadókkal egyedi méréssel, nyáron 3 db korszerű klíma segít a kényelmes érzetben! Az ablakok korszerű műanyag hő és hangszigetelt nyílászárókra lettek cserélve szúnyoghálóval és redőnnyel szerelve! A szobák laminált parkettás borításúak, a falai festettek. A fürdőszoba kádas kialakítású, modern hidegburkolatos a WC- külön helyiségben került kialakításra. Az előtérben és a közlekedőben a tágas térnek köszönhetően helyet kapott egy nagy méretű beépített szekrény. A konyha tágas és világos a bútorzat modern jó minőségű egyedi készítésű beépített gépekkel szerelt. A ház jó esztétikai és műszaki állapotban van kifizetett panelprogramos, lépcsőháza tiszta és rendezett, jó lakóközösség jellemzi! A környék infrastruktúrája hibátlan, boltok, tömegközlekedés, park, étterem 1 percen belül! Jöjjön el nézze meg! A parkolás a ház előtt ingyenesen megoldható! Az ingatlanhoz közös tároló is tartozik!
Rugalmasan költözhető!
Irányár: 65,9 millió Forint!
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10.
4 szobás panellakások ára Szegeden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szeged, Újrókus lakótelep, Nyitra utca, 5. emelet