River Life

Eladó panellakás
Szeged, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
56 900 000 Ft56.9 M Ft 1 034 545 Ft/m2
2 szoba
55 m²
2. emelet
építés éve:1986

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 207
Barkóczi Ágota
Country Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Tisza-part közeli, erkélyes panellakás Szegeden – költözhető állapotban

Szegeden, a közkedvelt Római körúton kínálom megvételre ezt a kiváló elhelyezkedésű, 55 m²-es, 2 szoba + hallos panellakást.

Az ingatlan egy 1986-ban épült, „cseréptetős” társasház második emeletén található, amely a panelépítés egyik legkeresettebb típusa.

Elhelyezkedés:
A lakás a Tisza-part és a belváros közvetlen közelében helyezkedik el, így mind a mindennapi élethez, mind a kikapcsolódáshoz ideális választás.

Főbb jellemzők:

55 m² alapterület
2 szoba + hall praktikus elosztás
erkély a nappaliból nyílva – a lakótér természetes bővítéseként
második emeleti elhelyezkedés
folyamatosan karbantartott, költözhető állapot

alacsony fenntartási költségek (egyedi hőmennyiségmérő)

A lakás ideális választás lehet első lakásvásárlóknak, fiatal pároknak, illetve befektetésnek is a lokáció és az alaprajzi kialakítás miatt.

Ha panellakás, akkor számít a lokáció – és itt ez valóban kiemelkedő.

Tekintse meg a fotókat és az alaprajzot, majd egyeztessünk időpontot személyes megtekintésre!

Az adásvétel teljes folyamatában végigkísérem.

Üdvözlettel:
Barkóczi Ágota

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1035 e Ft
883 e Ft -17%
Ennek az ára
Szeged átlagár
56.9 M Ft m Ft
61.5 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged