Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Szeged, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
52 800 000 Ft52.8 M Ft 960 000 Ft/m2
2 szoba
55 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 236
Kulcs Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szeged, egyik kedvelt városrészében, az Etelka soron eladó ez az 55 m2-es panorámás, 2 szobás, erkélyes lakás egy 5 szintes épület 2. emeletén.

Kedvező rezsijű, panelprogramos, műanyag nyílászárós, redőnyös, klímával felszerelt, jó állapotú ingatlan.
Szobái külön bejáratúak, egyikből nyílik az erkély. A fürdőszoba kádas és padlófűtéses, a WC külön helyiségben található.
Konyhája rendezett, külön kamra is található benne.

A lakás jó elosztású, világos, praktikus otthon pároknak, kisebb családnak, de befektetésnek is remek választás.

1/1 tulajdonú, tehermentes ingatlan.

Kiváló tömegközlekedés, utcai parkolás gépkocsiknak.Bevásárlási lehetőségek a közelben, Sportuszoda pár perc távolságra.

Teljeskörű, komplex szolgáltatás:
- energetikai tanúsítvány
- villamossági, érintésvédelmi felülvizsgálat
- díjmentes, banksemleges hitelügyintézés
- ügyvédi képviselet

Ha jó elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakást keres Szegeden, hívjon vagy írjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
960 e Ft
997 e Ft 4%
Ennek az ára
Szeged átlagár
52.8 M Ft m Ft
50.9 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.99 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba