BAM Living

Eladó panellakás
Pécs, Megyer, Diána tér, 7. emelet

+ 11 kép 1/14
51 900 000 Ft51.9 M Ft 1 081 250 Ft/m2
2 + 1 szoba
48 m²
7. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 844
Selling Pécs
Selling Pécs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécs-Kertváros egyik kedvelt részén kínálok megvételre egy teljeskörűen felújított, 7. emeleti panellakást, amely modern kialakításával és praktikus elrendezésével ideális választás lehet akár saját otthonnak, akár befektetésnek is.

Az ingatlanban két külön nyíló szoba, egy amerikai konyhás nappali, tágas erkély, valamint külön helyiségben kialakított fürdő és WC kapott helyet. A lakás világos, fiatalos hangulatú, a felújítás során pedig minden fontos műszaki és esztétikai elem megújult.

A korszerűsítés érintette többek között:

* a teljes víz- és elektromos hálózatot,
* a nyílászárókat redőnnyel és szúnyoghálóval,
* a burkolatokat és beltéri ajtókat,
* a konyhát beépített gépekkel (kivezetett szagelszívóval)
* valamint klíma is beépítésre került.

A társasház szigetelt, rendezett, a fűtés pedig egyedi mérős távfűtéssel működik.
Energetikai besorolása: C
A közös költség: 14 634 Ft

A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben megtalálható minden, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges — üzletek, buszmegálló, piac, óvoda, orvosi rendelő és több szolgáltatás is pár perc sétával elérhető.

Ha egy azonnal költözhető, igényesen felújított lakást keres Pécs egyik legpraktikusabb városrészében, érdemes személyesen is megnézni!

Irányár: 51 900 000 Ft
A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek. Az esetleges elírásokért és változtatásokért felelősséget nem vállalunk. A hirdetés nem keletkeztet ajánlati kötöttséget.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Megyer m² ár
Pécs m² ár
1081 e Ft
859 e Ft -26%
934 e Ft -16%
Ennek az ára
Megyer átlagár
Pécs átlagár
51.9 M Ft m Ft
52.2 m Ft 1%
57.1 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Megyer, Diána tér, 7. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba