Avico Greentop

Eladó panellakás
Pécs, földszint

+ 8 kép 1/11
57 300 000 Ft57.3 M Ft 971 186 Ft/m2
3 szoba
59 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999183
Scheffer István
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécs közkedvelt kertvárosi részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 59 m²-es, földszinti, 2 és fél szobás panellakást, rendezett, szigetelt társasházban.

Az ingatlan 2021-ben teljes körű felújításon esett át, mely során megtörtént a víz- és villanyvezetékek cseréje, klíma felszerelés, új burkolatok kerültek kialakításra, valamint az összes nyílászáró korszerű, műanyag kivitelűre lett cserélve. A társasház szigetelése szintén ebben az időszakban valósult meg, így a lakás fenntartása kedvező és energiatakarékos.

A praktikus elrendezésű otthon világos terekkel rendelkezik, elhelyezkedésének köszönhetően pedig kiváló választás lehet családoknak, idősebb korosztálynak vagy akár befektetés céljára is.

A környék infrastruktúrája kiemelkedően jó: a közelben üzletek, buszmegállók, iskola, óvoda és minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. A közlekedés gyors és kényelmes a város bármely pontja felé.

Egy igényesen felújított, azonnal költözhető lakás Pécs egyik legkeresettebb városrészében.
Ha szeretné megtekinteni, kérem hívjon.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
971 e Ft
934 e Ft -4%
Ennek az ára
Pécs átlagár
57.3 M Ft m Ft
57.1 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft