Astora Art House

Eladó panellakás
Pécs, Kertváros, Uitz Béla utca, 3. emelet

+ 11 kép 1/14
39 900 000 Ft39.9 M Ft 997 500 Ft/m2
1 + 1 szoba
40 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 776
Bellona ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécs kedvelt, frekventált részén, az Uitz Béla utcában kínálunk megvételre egy igényesen felújított, azonnal költözhető lakást.

A 10 emeletes, szigetelt társasház 3. emeletén elhelyezkedő, 40 m²-es ingatlan minden részletében a minőséget és a praktikusságot képviseli. A lakáshoz tartozik egy saját, 1,5 × 1,5 méteres tároló is, amely kényelmes megoldást nyújt a mindennapi tárolási igényekre.

A környék infrastruktúrája kiváló: üzletek, Spar, buszmegálló mindössze néhány perc sétára találhatók, miközben a lakókörnyezet rendezett, csendes és élhető.

A társasház pénzügyileg rendezett, tehermentes, tartozásmentes. A lakás egyedi fűtésmérővel rendelkezik, így rezsiköltsége kifejezetten kedvező. Az ingatlan az elmúlt két évben nem volt lakott, állapota ennek megfelelően megkímélt, szinte újszerű.

A teljes körű felújítás során nem kompromisszumos megoldások születtek – kizárólag minőségi anyagok és megbízható műszaki tartalom került beépítésre:

• teljes elektromos hálózatcsere (32 A)
• garanciális hűtő–fűtő klíma
• Fondital radiátorok
• Roto nyílászárók
• HiSec biztonsági bejárati ajtó
• Hansgrohe csaptelepek
• Gorenje főzőlap és sütő
• parabola antenna
• elegáns gránit konyhapult és gránit ablakpárkányok

A felújítás minden részlete a tartósságot és az esztétikumot szolgálja – ez az ingatlan valóban nem egy „eladásra összecsapott” lakás, hanem hosszú távra tervezett, minőségi otthon.

A bútorok és berendezések igény szerint, külön megállapodás keretében a lakás részét képezhetik, így akár teljesen berendezett állapotban is birtokba vehető.

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kertváros m² ár
Pécs m² ár
998 e Ft
502 e Ft -99%
962 e Ft -4%
Ennek az ára
Kertváros átlagár
Pécs átlagár
39.9 M Ft m Ft
26.3 m Ft -52%
50.6 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Kertváros, Uitz Béla utca, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

43.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20