Astora Art House

Eladó panellakás
Pécs, Szigeti külváros, Váci Mihály utca, földszint

+ 17 kép 1/20
55 900 000 Ft55.9 M Ft 1 075 000 Ft/m2
2 szoba
52 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 964
Kósa Kati
Kosaingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Csak irodánk kínálatában! 0620/9645-482 KÓSA KATI

Pécsett az Egyetemvárosban, az Orvosi kar közvetlen közelében, a Váci Mihály utcában két szobás, 52nm-es, jó állapotú, erkélyes panellakás, a képeken látható új bútorzattal, szigetelt házban eladó.
Üzletek, patika, éttermek, buszmegálló, a BTK/TTK, Műszaki Egyetem, Fogorvosi kar néhány percnyire.

Jó lakóközösség, korrekt közös képviselettel. Alagsori tároló, kedvező rezsiköltség, tehermentes ingatlan, azonnal költözhető. 55,9MFt 0620/9645-482 www.kosaingatlan.hu KÓSA KATI

Pécsen és közelében ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlanokat!
Energetikai tanúsítvány készítése rövid határidővel! Kedvező ügyvédi munkadíj! Válassza irodánkat!
Díjmentes,teljes körű hitelügyintézés!!! Hívja Kósa Katit! Most!!! 0620/9645-482

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1075 e Ft
989 e Ft -9%
Ennek az ára
Pécs átlagár
55.9 M Ft m Ft
46.4 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Szigeti külváros, Váci Mihály utca, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás