Aerogate Homes

Eladó panellakás
Pécs, Megyer, Tildy Zoltán utca, 1. emelet

+ 2 kép 1/5
38 490 000 Ft38.49 M Ft 962 250 Ft/m2
2 szoba
40 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 628
Matus Dániel
Remp Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Világos első emeleti lakás eladó Pécs Kertváros kedvelt részén-kiváló befektetés!

Pécs Kertváros egyik csendes, közkedvelt részén eladó egy jó állapotú, első emeleti lakás, amely ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is.

A lakás praktikus elrendezésű, világos, és azonnal költözhető állapotú. Elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás gyorsan elérhető.

Főbb jellemzők:

1.emeleti elhelyezkedés-kényelmes, könnyen megközelíthető
Jó állapotú lakás
Műanyag nyílászárók
Redőnnyel felszerelve
Távfűtés, egyedi hőmennyiség mérővel-kedvező rezsi
Nyugodt, rendezett lépcsőház
Környék:

A közelben megtalálható buszmegálló, iskola, óvoda, gyógyszertár, így a mindennapi élethez minden könnyen elérhető.

Befektetésnek is kiváló választás, mivel a környéken a lakások könnyen és gyorsan kiadhatók. További információkért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Megyer m² ár
Pécs m² ár
962 e Ft
919 e Ft -5%
962 e Ft 0%
Ennek az ára
Megyer átlagár
Pécs átlagár
38.49 M Ft m Ft
40.1 m Ft 4%
50.6 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Megyer, Tildy Zoltán utca, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba