Avico Greentop

Eladó panellakás
Pécs, 8. emelet

+ 6 kép 1/9
51 600 000 Ft51.6 M Ft 1 097 872 Ft/m2
2 szoba
47 m²
8. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 509
Baranya Home
Baranya Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó részben felújított panel lakás a József Attila utcában!

Eladó Pécsen, a József Attila utcában, ez a X/VIII. emeleti, 47 nm-es, két külön nyíló szobás, részben felújított panel lakás.

A társasház nem közvetlen a 6-os út mellett helyezkedik el, szigetelt, liftje felújított.
A nyugati tájolású lakás víz,- villanyvezetékrendszere cserélve lett. A fürdőszoba, wc és konyha teljesen megújult.

A konyha gépesített, mely magábafoglalja a mosogatógépet, gáztűzhelyet, villanysütőt, mosógépet, melyek beépítve a vételár részét képezik.

A szobák új laminált padlót, a többi helyiség új hidegburkolatot kaptak.

A konyha új, műanyag nyílászárót kapott, a szobákban még a régi fa nyílászárók maradtak.
Ezen felül a beltéri ajtók és a bejárati ajtó szorul még modernizálásra.
A lakásoz, a társasháztól cca 200 méterre, az Athinay utcában, egy 18 nm-es, vízzel és villannyal ellátott, fűtött garázs is megvásárolható, további 9,5M forintos áron.

Az ingatlan a felső szomszéd irányából leázott, ennek nyomait a tulajdonos nem tűntette el. Az ázás óta a falak kiszáradtak. Egy teljes festésre mindenképpen szükség lesz a beköltözés előtt.

A lakás bútorozottan is megvásárolható, egyéni megbeszélés alapján, így a festés után, azonnal kiadható!

Az ár, irányár!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1098 e Ft
962 e Ft -14%
Ennek az ára
Pécs átlagár
51.6 M Ft m Ft
50.6 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 8. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

46.9 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Győrság
Eladó családi ház