Eladó panellakás
Pécs, Rókusdomb, Jurisics Miklós utca, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Pécs a Jurisics Miklós úton várja új tulajdonosát ez a szerethető igényesen felújított panel lakás.
A jó lakóközösségű, hőszigetelt társasház 3.emeletén található, 58 nm-es, észak – déli tájolású, 2 és fél szobás, erkélyes lakás, minden részletében a kényelmet és az otthonosságot szolgálja. A 2022-es felújítás során harmonikus, modern hangulatú terek születtek, ahova jó megérkezni és jó megpihenni.
Az erkélyről panoráma tárul elénk, ahonnan jól esik a reggeli kávé, vagy egy esti beszélgetés. A műanyag nyílás zárók szúnyoghálóval, az északi oldalon redőnnyel is felszereltek.
Az előszobában és a konyhában egyedi, asztalos által készített, minőségi beépített bútorok teremtenek elegáns és praktikus környezetet. A modern konyhabútor indukciós főzőlappal és beépített fagyasztós hűtőszekrénnyel felszerelt – ideális tér a közös főzésekhez.
A fürdőszoba felújítása során a fürdőkád mellett, világos burkolatok, modern mosdó és igényes szaniterek kerültek beépítésre, így egy letisztult hangulatú fürdőszoba fogad. A szobákban hűtő-fűtő klímák gondoskodnak a kellemes hőmérsékletről minden évszakban.
A lakáshoz tároló is tartozik, ami növeli a praktikumot.
A buszmegálló azonnal elérhető – így a mindennapi közlekedés kényelmes és egyszerű.
Ez a tehermentes, három klímás, gondosan karbantartott otthon ideális választás lehet mindazok számára, akik egy felújított, Pécs Mecsek oldal jól megközelíthető utcájában lévő panorámás kilátású, modern hangulatú otthont keresnek.
Keressen bizalommal egy személyes megtekintéshez, és tapasztalja meg élőben is ennek az otthonnak a hangulatát.
Iár: 75mFt Érdeklődni: 30/773-9436
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13.
3 szobás panellakások ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, Rókusdomb, Jurisics Miklós utca, 4. emelet