Astora Art House

Eladó panellakás
Paks, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
41 990 000 Ft41.99 M Ft 874 792 Ft/m2
2 szoba
48 m²
1. emelet
építés éve:1983

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 519
Gáti Norbert
GNAingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálok Pakson egy első emeleti lakást.

A 48 m2-es panelban napfényes nappali, különnyíló hálószoba, közlekedő, konyha-étkező, fürdőszoba és wc lett kialakítva. A középső lakásban a villanyvezetékek rézre vannak cserélve, a nyílászárók műanyagok redőnnyel szerelve. Télen a fűtést távhő biztosítja, radiátorokon keresztül. A lakáshoz külön tároló tartozik. Az ingatlanban jelenleg egy bérlő lakik, aki maradnak amennyiben lehetséges.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
875 e Ft
365 e Ft -140%
Ennek az ára
Paks átlagár
41.99 M Ft m Ft
19 m Ft -121%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

19.9 M Ft
1 szoba
28 m²
Dunaföldvár
Eladó panellakás

Dunaföldvár

34.5 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Paks, Építők útja
Eladó téglalakás

Paks

84.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

47.9 M Ft
2 + 1 szoba
58 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

24.8 M Ft
1 szoba
28 m²
Szekszárd, Belváros, Béri Balogh Ádám utca
Eladó panellakás

Szekszárd

31.85 M Ft
2 szoba
40 m²
Gerjen, Petőfi utca
Eladó családi ház

Gerjen

19.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Pincehely
Eladó családi ház

Pincehely

8.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Fácánkert
Eladó telek

Fácánkert

14.9 M Ft
2629 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

31.9 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

34.9 M Ft
2 + 1 szoba
50 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

52.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Paks, Fenyves utca
Eladó panellakás

Paks

36.5 M Ft
2 szoba
48 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

19.9 M Ft
1 szoba
28 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

19.9 M Ft
1 szoba
28 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

56.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

44.49 M Ft
2 szoba
48 m²
Fadd
Eladó nyaraló

Fadd

35 M Ft
3 szoba
62 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

41.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

41 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Simontornya
Eladó családi ház

Simontornya

9.5 M Ft
1 szoba
48 m²
Szekszárd
Eladó téglalakás

Szekszárd

59.9 M Ft
2 szoba
97 m²
Szakály
Eladó családi ház