BAM Living

Eladó panellakás
Paks, földszint

+ 6 kép 1/9
36 000 000 Ft36 M Ft 720 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
földszint
építés éve:1983

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 519
Gáti Norbert
GNAingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Ez a földszinti, 50 m2-es lakás ideális lehetőséget kínál azoknak, akik saját ízlésükre szeretnék formálni otthonukat. A lakásban található egy fürdő, külön helyiségben egy mellékhelyiség, egy konyha-étkezővel, egy nappali-erkéllyel és hálószoba. A külső nyílászárók műanyagok redőnnyel és rovarhálóval szerelve. Télen a meleget távhő biztosítja radiátorokon keresztül. A lakás felújításra szorul, ami remek lehetőséget ad az új tulajdonos számára, hogy saját ízlése szerint alakítsa ki. A közelben pár perc sétával könnyedén elérhető szinte minden.

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás panellakások ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
720 e Ft
372 e Ft -94%
Ennek az ára
Paks átlagár
36 M Ft m Ft
21.3 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Paks
Eladó panellakás

Paks

41.99 M Ft
2 szoba
48 m²
Paks, Gesztenyés utca
Eladó panellakás

Paks

32.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

56.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

31.85 M Ft
2 szoba
40 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

33 M Ft
3 szoba
0 m²
Iregszemcse
Eladó sorház

Iregszemcse

5.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

44.49 M Ft
2 szoba
48 m²
Dunaföldvár
Eladó panellakás

Dunaföldvár

28.5 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
Tamási
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Tamási

200 M Ft
4.98 ha
Dunaföldvár
Eladó panellakás

Dunaföldvár

34.5 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Dunaföldvár
Eladó panellakás

Dunaföldvár

28.5 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
Dunaföldvár
Eladó panellakás

Dunaföldvár

24.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

47.9 M Ft
2 + 1 szoba
58 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

31.9 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Dombóvár
Eladó nyaraló

Dombóvár

18.66 M Ft
1 szoba
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

19.9 M Ft
1 szoba
28 m²
Szekszárd
Eladó garázs

Szekszárd

8.5 M Ft
13 m²
Bölcske
Eladó családi ház

Bölcske

38 M Ft
3 szoba
90 m²
Bonyhád
Eladó téglalakás

Bonyhád

42 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

41.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

33.6 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Magyarkeszi
Eladó családi ház

Magyarkeszi

9.9 M Ft
2 szoba