Astora Art House

Eladó panellakás
Miskolc, Avas Dél városrész, Középszer utca

+ 17 kép 1/20
39 990 000 Ft39.99 M Ft 740 556 Ft/m2
54 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 978
Airizer Csabáné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

PANORÁMÁS ÁLOMOTTHON ELADÓ – MISKOLC, AVAS I. ÜTEM!
Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, 1+2 fél szobás, modern ékszerdobozt az Avas legkedveltebb részén, az I. ütemben!
Ez a lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy életérzés: csak a bőröndjét kell hoznia!
Amit a lakásról tudni érdemes:
Elhelyezkedés: 10 emeletes, rendezett társasház 7. emeletén.
Kilátás: Hamisítatlan örök panoráma, ami minden nap elvarázsolja.
Műszaki állapot:
Teljes körű felújítás! A víz- és villanyvezetékek cseréje megtörtént.
Nyílászárók: Új, hőszigetelt ablakok és biztonsági bejárati ajtó gondoskodik a nyugalomról.
Burkolatok: A szobákban magas kopásállóságú laminált parketta, a többi helyiségben minőségi járólap.
Tárolás: Minden helyiségben egyedileg gyártott, praktikus beépített szekrények.
EXTRA: Teljes berendezéssel és gépesítéssel!
A vételár részét képezi a teljes bútorzat és a gépek is (mosogatógép, mosógép, kerámialapos tűzhely, villanysütő).
Az ingatlan alacsony rezsivel fenntartható, a lakóközösség pedig kiváló.
HITEL ÉS TÁMOGATÁS?
SEGÍTÜNK!
Ne aggódjon a finanszírozás miatt, levesszük a válláról a terhet!
Teljes körű, bankfüggetlen hitelügyintézés az összes bank kínálatából.
Támogatott hitelek és állami támogatások (pl. CSOK Plusz, Babaváró) soron kívüli ügyintézése.
Személyre szabott ajánlatok, hogy Ön a legkedvezőbb konstrukciót kapja.I
Hívjon bizalommal nézzük meg együtt leendő otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

0 szobás panellakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Avas Dél városrész m² ár
Miskolc m² ár
741 e Ft
428 e Ft -73%
671 e Ft -10%
Ennek az ára
Avas Dél városrész átlagár
Miskolc átlagár
39.99 M Ft m Ft
20.3 m Ft -97%
35.8 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, Avas Dél városrész, Középszer utca

Eladó panellakások a környékről

Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

28.75 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

46.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc, Hejőcsaba, Szalag utca
Eladó panellakás

Miskolc

31.45 M Ft
2 szoba
47 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

21.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

33.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Miskolc, Soltész Nagy Kálmán
Eladó panellakás

Miskolc

68.49 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Sárospatak
Eladó panellakás

Sárospatak

25 M Ft
2 szoba
61 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

35 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

35 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Miskolc, Hejőcsaba, Szalag utca
Eladó panellakás

Miskolc

31.45 M Ft
2 szoba
47 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba