River Life

Eladó panellakás
Miskolc, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
69 900 000 Ft69.9 M Ft 884 810 Ft/m2
3 szoba
79 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 392
Martincsek Péter
Maximán Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Miskolcon a Corvin utcában egy 1. emeleti teljes körűen felújított 3 szobás 79 nm-es lakás nagy terasszal. Az ingatlan az Uitz Béla, Arany János, Mártírok útja és a Corvin utca ölelésében található. A lakásban az összes elektromos és víz vezetékek cserélve lettek, a külső nyílászárók 2 és 3 rétegű minőségi műanyag hő és hangszigetelt ablakokra lettek cserélve. Két szobából is ki lehet menni a teraszra. Az egyik szobában az erkélyajtónál és az ablakoknál is elektromos redőny található a többi ablakon pedig manuális működtetésűek. A szobák laminált parkettával a konyha-közlekedő és a vizes blokkok pedig hideg burkolattal kerültek burkolásra. Az ingatlan tehermentes és azonnal birtokba vehető. A lépcsőház és a lakói rendezettek és a társas házból kilépve a belváros szívében találjuk magunkat.
További információkért vagy időpont egyeztetésért keressenek bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás panellakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
885 e Ft
652 e Ft -36%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
69.9 M Ft m Ft
41.8 m Ft -67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

35 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Miskolc, Szentpéteri kapu Nyugat, Szentpéteri kapu
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

33.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

29.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc, Belváros, Király utca
Eladó panellakás

Miskolc

34.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Sárospatak, Katona József utca
Eladó panellakás

Sárospatak

19.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

29.8 M Ft
2 szoba
51 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc, Soltész Nagy Kálmán
Eladó panellakás

Miskolc

68.49 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Miskolc, Szentpéteri kapu Nyugat, Szentpéteri kapu
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc, Soltész Nagy Kálmán
Eladó panellakás

Miskolc

68.49 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

28.75 M Ft
2 szoba
51 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

21.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc, Vologda, Jókai Mór utca
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc