City Pearl

Eladó panellakás
Miskolc, 4. emelet

+ 9 kép 1/12
23 900 000 Ft23.9 M Ft 682 857 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 292
Ádám Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Miskolc Bulgárföld kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű társasház 4. emeletén, egy 35 m2 alapterületű 1,5 szobás teljesen felújított lakás eladó!

Helyiséglista: előszoba, nappali, hálószoba, konyha, fürdőszoba és wc, pincerész!

Az ablakok műanyag szerkezetűek redőnnyel ellátottak, a bejárati ajtó több ponton záródó biztonsági! Fűtése távhő jellegű, a hőleadás új lapradiátorokkal történik! A szobák egybe nyílnak, laminált lappal borítottak falaik festettek, a nappaliba klímagép került beszerelésre! A többi helyiség járólappal burkolt! A konyhában egyedi új konyhabútor található meg gépekkel együtt! A fürdőszoba szintén teljesen felújított, a vízvezetékek cseréje megtörtént!
A társasház tiszta csendes, a lakóközösség kiváló!
Pincerész jár az ingatlanhoz!
Parkolás ingyenes!
Közelben megtalálható busz és villamosmegálló, óvoda, iskola is!
Az ingatlan tehermentes!

AZ ÁR ALKUKÉPES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
683 e Ft
677 e Ft -1%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
23.9 M Ft m Ft
36.2 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

35 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

46.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc, Vologda, Jókai Mór utca
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc, Belváros, Király utca
Eladó panellakás

Miskolc

34.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Sárospatak, Katona József utca
Eladó panellakás

Sárospatak

19.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Miskolc, Soltész Nagy Kálmán
Eladó panellakás

Miskolc

68.49 M Ft
4 + 1 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc, Avas Dél városrész, Középszer utca
Eladó panellakás

Miskolc

33 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

33.5 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc, Szentpéteri kapu Nyugat, Szentpéteri kapu
Eladó panellakás

Miskolc

36 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Miskolc, Hejőcsaba, Szalag utca