Aerogate Homes

Eladó panellakás
Miskolc, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
24 500 000 Ft24.5 M Ft 700 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
1. emelet
építés éve:1973

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Nagy Krisztina
OTP Ingatlanpont Miskolc Szemere

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakást 10 emeletes társasház 1 emeletén. Az ingatlanban a nyílászárók hőszigetelt műanyagra, a bejárati ajtó fém biztonságira lettek kicserélve. Az épület panelprogramos mért fűtéses, így a lakás rezsije nagyon kedvező. Az ingatlan csendes, zöldövezeti környezetben, jó lakóközösségben található. A lakás megvásárlásában és hitelügyintézésében irodánk teljes körű segítséget nyújt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
700 e Ft
690 e Ft -2%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
24.5 M Ft m Ft
30.8 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc, Hejőcsaba, Szalag utca
Eladó panellakás

Miskolc

31.45 M Ft
2 szoba
47 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

21.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Sárospatak, Katona József utca
Eladó panellakás

Sárospatak

19.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Miskolc, Avas Dél városrész, Középszer utca
Eladó panellakás

Miskolc

33 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

28.75 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

79.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

29.8 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

29.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

46.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

44.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Miskolc, Belváros, Király utca
Eladó panellakás

Miskolc

34.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

55.49 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Sátoraljaújhely
Eladó panellakás

Sátoraljaújhely

26 M Ft
2 szoba
54 m²
Kazincbarcika
Eladó panellakás

Kazincbarcika

46.8 M Ft
4 szoba
114 m²
Sárospatak
Eladó panellakás

Sárospatak

25 M Ft
2 szoba
61 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc