Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladásra kínálunk Miskolcon az Áfonyás utcában egy hetedik emeletei 73 m2-es közepes állapotú lakást.
Következő tulajdonosa saját ízlése szerint tudja felújítani, átalakítani. Kényelmes, tágas terek jellemzik az ingatlant.
Lokációja jó: iskola, óvoda, posta, bolt, bank sétatávolságban.
Időpont egyeztetés céljából várja hívását a Royal House Miskolc Ingatlaniroda.
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 18. Utoljára módosítva: 2025. 08. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Miskolc, 7. emelet