Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó Miskolc belvárosában, a MÁTYÁS KIRÁLY utcában, egy 1. EMELETI (4 emeletes társasházban), 73m2-es, 3 szobás, ERKÉLYES, panellakás.
A lakásba 2010-ben ÚJ MŰANYAG ablakokat (redőnnyel, szúnyoghálóval) szereltek be.
Közös költség: 20.600 Ft/hó
Fűtésátalány: 17.000 Ft/hó
A lakáshoz tartozik egy tároló (közös).
A közelben minden megtalálható, ami a mindennapokban szükséges, így üzletek, busz- és villamosmegálló, stb.
Ajánlom fiataloknak, időseknek, egyedülállóknak, pároknak és családoknak egyaránt!
Befektetőknek is remek lehetőség, hiszen egy felújítás után könnyen bérbe adható.
Vevőink részére INGYENES banksemleges hiteltanácsadás és ügyintézés.
Párhuzamosan a vásárlással eladná az ingatlanát, de nem tudja hol kezdje?
Hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 384870
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 11. Utoljára módosítva: 2025. 07. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Miskolc, 1. emelet