Eladó panellakás
Kecskemét, Széchenyi-város, Kodolányi János, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Széchenyivárosban kínálok eladásra egy felújított második emeleti, kettő szoba + nappali, 75nm-es lakást.
A minőség jegyében elvégzett felújítás 2025-ben történt, érintette a víz- és a teljes elektromos hálózatot is; rézvezetékek 25A-re bővítve, előkészítve a 3 fázis 32-es kialakításra is, de jelen állapotában is tökéletes a modern gépészet ellátására.
Felújítás időrendben:
• 2024. május – laminált padló két szobában, teljes festés, új konyhai gépek (sütő, főzőlap, mosogatógép).
• 2025. május – fürdőszoba és WC teljes felújítása, minden beltéri ajtó cseréje.
• 2026. március – új munkalap, gránit mosogató és csaptelep.
Belső kialakítása és alaprajza is egyedülálló: tágas, világos, 20nm-es nappali, és ugyanekkora konyha- étkező is helyet kapott, az egy nagy és egy kisebb szoba alkalmas gyerekszobának, dolgozónak, vagy akár vendégszobának is.
A családbarát elhelyezkedés miatt óvoda, bölcsöde, iskolák, zöldterületek pár percnyire találhatóak, ugyanígy a bevásárlóközpontok is. Tömegközlekedése kiváló, a város központja pillanatok alatt elérhető.
A lakás hőmérsékletéről 2 db 3,5kW-os inverteres klíma, és egyedi mérős, radiátoros fűtés gondoskodik, mindegyik ablakon szúnyogháló és redőny, a nappali elektromos redőnnyel ellátott.
Ára: 64,9M Ft
OtthonStart hitelre alkalmas ingatlan!
Megtekintésért és további részletekért hívjon bizalommal: Lévay Márton
Teljeskörű hitelügyintézés, Babaváró, CSOK: Dream-Home Ingatlan és Új Ház Építő Centrum 6000 Kecskemét, Kisfaludy u. 5. I.em. 109.
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 11. Utoljára módosítva: 2026. 07. 11.
3 szobás panellakások ára Kecskeméten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Kecskemét, Széchenyi-város, Kodolányi János, 2. emelet