Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Kecskemét, 2. emelet

+ 16 kép 1/19
51 500 000 Ft51.5 M Ft 990 385 Ft/m2
3 szoba
52 m²
2. emelet
építés éve:1998

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 946
Karikóné Hegyes Nóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó lakás Kecskemét közkedvelt részén, a Széchenyivárosban!
Az Írinyi utcában kínálok megvételre egy 52 m², 2.5 szobás, erkélyes, szépen karbantartott 2. emeleti lakást.

Főbb jellemzők
-52 m², praktikus elrendezés
-3 különnyíló szoba
-erkély
-alacsony közös költség: 7 800 Ft
-felújított hideg és meleg burkolatok
-új beltéri ajtók
-biztonsági bejárati ajtó
-3 rétegű műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval

Villamos hálózat eredeti állapotú.
A környék csendes, rendezett, közelben boltok, iskola, óvoda, buszmegálló minden adott a kényelmes mindennapokhoz.

Tulajdoni lapon 52 m2
Valóságban 63 m2
Nappali: 19 m²
Fél szoba: 7 m²
Szoba: 12 m²
Közlekedő: 9 m²
WC: 1 m²
Fürdő: 3 m²
Konyhai közlekedő: 6 m²
Konyha: 6 m²

Megtekintés miatt keressen bizalommal!

51500000 Ft
Akár a vásárolna, akár bérelne vagy hitelt venne fel, keressen minket bizalommal!
Díjmentesen segítünk! Eladna, keres, cserélne, megunta, kinőtték, tovább lépne,
kamatoztatná vagy csak egyszerűen valami újra, esetleg többre van szüksége?
Ingatlan- és hitelközvetítés egy helyen – forduljon hozzánk bizalommal! Várom
megtisztelő hívását! Hegyes Nóra az Ön Értékesítője! +36 70/946 69 54

Referencia szám: LK017192-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
990 e Ft
816 e Ft -21%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
51.5 M Ft m Ft
51.4 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Kecskemét, Széchenyi-város, Március 15.e utca
Eladó panellakás

Kecskemét

42.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét, Kossuth-város, 2
Eladó panellakás

Kecskemét

47.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Pákozdi Csata u
Eladó panellakás

Kecskemét

42.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

53.5 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

52.9 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyiváros
Eladó panellakás

Kecskemét

10.7 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

45.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Szimferopol tér
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyiváros
Eladó panellakás

Kecskemét

10.7 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét, Széchenyi-város, Szimferopol tér
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
63 m²
Szabadszállás
Eladó panellakás

Szabadszállás

25.6 M Ft