Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kecskeméten a Szévhenyivárosban a Lidl mellett eladó egy 4. emeleti 57 nm-es lakás!
A közelmúltban történt felújítások során történtek:
- új nyílászárók szúnyoghálóval, redőnnyel
- új linóleum a konyhában, előszobában és a fürdőben
- szobákban laminált parketta
- új konyhabútor, és fürdőszoba szekrény
- új konvektorok
- villanyvezetékek
- rengeteg konnektor
- újrafestett lambéria
Egyéb jellemzők:
- 32A
- lépcsőházban is az összes ablak ki lett cserélve, sokkal világosabb, a legfelső ablakok automatikusan elvezetik a füstöt szükség esetén
- tiszta, rendezett, világos lépcsőház, festett korlátok, falak
- szigetelt ház
- elektromos tűzhely
- egyedi kémény minden lakáshoz
- azonnal költözhető, tehermentes
- a közelben : Lidl, étterem, szabadidőközpont, pékség, gyógyszertár, iskolák, óvodák, kényelmes buszközlekedés stb.
További információért, és megtekintésért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 30. Utoljára módosítva: 2025. 07. 30.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kecskemét, 4. emelet