Astora Art House

Eladó panellakás
Győr, 9. emelet

49 900 000 Ft49.9 M Ft 804 839 Ft/m2
62 m²
9. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 62 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 335
Törteli Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

GYORS KÖLTÖZÉS MIATT KIFEJEZETTEN KEDVEZŐ ÁRON ELADÓ!

VILÁGOS, PARKRA NÉZŐ, FELÚJÍTOTT LAKÁS GYŐR-ADYVÁROSBAN – 62 m², 3 szoba, erkély, felújított fürdő és új konyha!

Győr egyik legkedveltebb városrészében, Adyvárosban kínálok megvételre egy kiváló adottságú, 62 m²-es, 2+1 szobás lakást, amely egy 10 emeletes, liftes társasház 9. emeletén található.
A lakás megkímélt állapotú. A fehérre festett falak, a praktikus elrendezés és a világos terek miatt akár egy tisztasági festés után rövid időn belül birtokba vehető.

A lakás elrendezése kifejezetten praktikus: tágas szoba-hall, külön nyíló szoba, félszoba, konyha, fürdőszoba és erkély alkotja. Ideális választás lehet családoknak, pároknak, idősebbeknek, de akár befektetési célra is.

A lakás egyik nagy előnye a kétoldali tájolás: az egyik oldalról utcai kilátás nyílik, míg a másik oldalról kellemes, zöld parkra néző panoráma biztosít nyugodt, barátságos hangulatot.

Főbb jellemzők:

62 m²-es, jól kihasználható alapterület
3 szobás, praktikus elrendezés
9. emeleti lakás liftes társasházban
világos, két oldalra tájolt ingatlan
erkélyes lakás
parkra néző, zöld kilátás
felújított állapotú
fehérre festett falak, tisztasági festés után gyorsan birtokba vehető
felújított, újszerű fürdőszoba
teljes vízvezeték-hálózat cseréje megtörtént
új konyhabútor hűtőszekrénnyel
új gáztűzhely, amely alig használt állapotú
mosógép is tartozik a konyhai felszereltséghez
laminált parketta a szobákban
kerámialapos előszoba
beépített szekrény az előszobában
műanyag nyílászárók redőnnyel
több ponton záródó, biztonsági bejárati ajtó
távhős fűtés radiátoros hőleadókkal
tehermentes, gyors és zökkenőmentes költözési lehetőséggel

Az ingatlan állapota és adottságai alapján nem egy „felújítandó projektet” vásárol, hanem egy olyan lakást, ahol a fontosabb modernizálások már megtörténtek. A fürdőszoba megújult, a konyha újszerű, a nyílászárók korszerűek, a bejárati ajtó cserélt, a lakás pedig összességében rendezett, tiszta és könnyen alakítható.

Az elhelyezkedés szintén kiváló. Adyváros Győr egyik legnépszerűbb, jól ellátott városrésze, ahol a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások néhány percen belül elérhetők.

parkos, zöld környezet

A lakás irányára: 49.900.000 Ft.

Az ár a beépített búrokat és a konyhabútort gépekkel együtt tartalmazza, a többi berendezés megegyezés kérdése.

A LAKÁS ÉS A KÖRNYÉKE ÉLŐBEN GARANTÁLTAN SZEBB ÉS LÁTVÁNYOSABB, MINT A KÉPEKEN, AMIT SZEMÉLYESEN MEGMUTATOK NEKED!

Várom hívásodat, ne maradj le róla!
Keress bizalommal, akár hétvégén is.

Törteli Ágnes
+ /

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

0 szobás panellakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
805 e Ft
1021 e Ft 21%
Ennek az ára
Győr átlagár
49.9 M Ft m Ft
51.9 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

58.5 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

44.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
3 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51 M Ft
2 szoba
51 m²
Győr, Adyváros, Ifjúság körút
Eladó panellakás

Győr

45 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

64.99 M Ft
3 szoba
68 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

55 M Ft
3 szoba
63 m²
Sopron
Eladó panellakás

Sopron

43.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

54.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.5 M Ft
3 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fonyód, Rózsa utca
Eladó ikerház

Fonyód

105 M Ft
5 szoba
134 m²
Kánya
Eladó családi ház