Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Gödöllő

+ 9 kép 1/12
62 500 000 Ft62.5 M Ft 1 116 071 Ft/m2
2 szoba
56 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 267
Debreczeniné Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó panellakás Gödöllő Palotakerten

Gödöllő egyik legnépszerűbb városrészében, Palotakerten kínálunk megvételre egy földszinti, csendes (madárcsicsergős) keleti fekvésű, jó elosztású lakást, rendezett, szigetelt társasházban.

Az ingatlan praktikus kialakításának köszönhetően kényelmes otthont biztosít akár egyedülállóknak, pároknak vagy kisebb család számára is. A lakás helyiségei:

- tágas nappali,

- külön nyíló szoba,

- konyha,

- kádas fürdőszoba, WC-vel.

A lakásban számos beépített tárolószekrény segíti a rendszerezést és a kényelmes mindennapokat. A nyílászárók 2 rétegű műanyag ablakok, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.

A felújítás során 2020-ban megtörtént:

- a padlóburkolatok cseréje,

- valamint a nyílászárók korszerűsítése.

A lakás külön előnye, hogy szomszéddal közösen használt, zárt folyosóról nyílik, amely további tárolási lehetőséget biztosít.

Földszinti elhelyezkedésének köszönhetően az ingatlan különösen előnyös idősebbek számára, illetve kisgyermekes családoknak, babakocsival közlekedőknek is kényelmes megoldást nyújt.

A társasház kulturált, tiszta lépcsőházzal és jó lakóközösséggel rendelkezik, az épület szigetelt.

A környék infrastruktúrája kiváló, 500 méteren belül megtalálható:

- szakorvosi rendelők.

Kiváló elhelyezkedésének és praktikus adottságainak köszönhetően remek választás saját otthonnak vagy befektetésnek is. Környezete parkos, ligetes, a közeli Erzsébet park futópályáján és kültéri edzőparkjaiban közvetlen sportolási lehetőség van, illetve ha kutyussal költözne, a kutyafuttatóban még neki is lehetősége van ismerkedni, mozogni...

Hívjon most, tegyen ajánlatot, meg tudunk egyezni! Ingyenes hitel tanácsadással, ügyvédi kapcsolattal és rugalmas időbeosztással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére! CASANETWORK - Ingatlanban otthon vagyunk

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

2 szobás panellakások ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1116 e Ft
829 e Ft -35%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
62.5 M Ft m Ft
47.5 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő

Eladó ingatlanok a környékről

Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

40 M Ft
2 szoba
56 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Sülysáp
Eladó családi ház

Sülysáp

25 M Ft
3 szoba
90 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

39.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

40 M Ft
2 szoba
56 m²
Gödöllő, Erzsébet lakótelep, Szent István tér
Eladó panellakás

Gödöllő

66.5 M Ft
2 szoba
58 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

57.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

64.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

63.5 M Ft
2 szoba
62 m²
Kistarcsa, Eperjesi út
Eladó panellakás

Kistarcsa

69.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Inárcs
Eladó telek

Inárcs

999 M Ft
3.09 ha
0 m²
Gödöllő, Erzsébet lakótelep, Szent István tér
Eladó panellakás

Gödöllő

66.5 M Ft
2 szoba
58 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

40 M Ft
2 szoba
56 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

52 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Cegléd, Belváros, Kossuth Ferenc utca
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Budaörs
Eladó panellakás

Budaörs

81.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Vác, Belváros, Dr.Csányi László körút
Eladó panellakás

Vác

63.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

51.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás