Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Gödöllő, földszint

+ 12 kép 1/15
68 900 000 Ft68.9 M Ft 1 252 727 Ft/m2
2 szoba
55 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 311
Tecnocasa - Vestarion Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

GÖDÖLLŐN, KÖZPONTBAN, ELADÓ EGY FÖLDSZINTI, 55 M2-ES, FELÚJÍTOTT ÁLLAPOTÚ, 2 SZOBÁS LAKÁS.

A LAKÁS JELLEMZŐI:

A nyílászárók minden helyiségben ki lettek cserélve.

A nappaliban található egy hűtő-fűtő klíma.

A lakás fűtését konvektorok biztosítják.

A fürdőszoba zuhanyzós, a mellékhelyiség külön lett kialakítva.

A konyhában kamra lett kialakítva.

A szobákban szalagparketta van, míg a többi helyiség járólappal burkolt.

A beépített bútorok a vételár részét képzi.

ELRENDEZÉS:

2 szoba, ablakos konyha, zuhanyzós fürdőszoba, mellékhelyiség, kamra.

A KÖRNYÉK ÉS A KÖZLEKEDÉS:

A városrész tömegközlekedése kiváló: közvetlenül elérhető a H8-as HÉV, amely összeköttetést biztosít Budapest felé is.

A helyi és helyközi buszjáratok is jól kiépítettek: Gödöllőn több helyi Volánbusz-vonal (például 2, 4, 5, 9, 10, 12, 14, 24, 34, 44, 45) jár a környéken. Továbbá helyközi Volánbusz-járatok is megállnak itt, például a 400-as / 402-es vonal Budapest – Gödöllő útvonalon.

Autós közlekedés szempontjából is kedvező: az M3-as autópálya közel van, így gyorsan elérhető Budapesten kívül más régiók is.

IRÁNYÁR: 68,9 M Ft.

Banki finanszírozással is megvásárolható!

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1253 e Ft
706 e Ft -77%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
68.9 M Ft m Ft
40.8 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Újszilvás
Eladó családi ház

Újszilvás

35 M Ft
3 szoba
80 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

180 M Ft
6 szoba
240 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

69.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Pécel
Eladó sorház

Pécel

59 M Ft
3 szoba
70 m²
Biatorbágy, Csókaszőlő köz 68
Eladó telek

Biatorbágy

10.9 M Ft
818 m²
0 m²
Szada
Eladó ikerház

Szada

89.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

52 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Budaörs
Eladó panellakás

Budaörs

81.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Vác, Belváros, Dr.Csányi László körút
Eladó panellakás

Vác

63.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

16.9 M Ft
1 szoba
24 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

69.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

95 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

63.5 M Ft
2 szoba
62 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

89.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

64.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

398 M Ft
7 szoba
400 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada