Eladó panellakás
Gödöllő, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Gödöllő belvárosában felújított, erkélyes 2 szobás lakás eladó!
Eladásra kínálunk egy 58 nm-es, 4. emeleti (lift nélküli) panel társasházi lakást, amely tökéletes választás azok számára, akik kiváló állapotban levő otthont keresnek Gödöllő szívében.
A lakás 2019-ben teljeskörű felújításon esett át, amelynek során:
új, műanyag nyílászárók kerültek beépítésre,
megtörtént a villany- és vízvezetékek teljes cseréje,
új, igényes burkolatokat kapott minden helyiség.
A lakás elrendezése praktikus: 2 külön nyíló szoba, tágas közlekedő és erkély, külön fürdőszoba és illemhely, valamint egy gépesített modern konyha, így a leendő tulajdonosnak már csak élveznie kell a kényelmet.
A fűtés távfűtéssel megoldott, de hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll. A közös költség 14.000 Ft.
Tökéletes választás fiatal pároknak, befektetőknek vagy bárkinek, aki belvárosi, felújított otthonra vágyik Gödöllőn!
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 26.
2 szobás panellakások ára Gödöllőn
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Gödöllő, 4. emelet