Oasis Residence

Eladó panellakás
Dunaújváros, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
34 900 000 Ft34.9 M Ft 758 696 Ft/m2
2 szoba
46 m²
3. emelet
építés éve:1987

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3625999204
Dózsa Gergely Noel
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Dunaújvárosban 46 m2-es, 3. emeleti lakás!
Dunaújváros csendes részén eladásra kínálok egy 46 m2-es, 2 szobás lakást. Panelprogram:
- 10cm szigetelés.
- új nyílászárók
2 éve részben korszerűsítésen esett át:
- konyhabútor modern, minőségi anyagokból egyedi tervezéssel került kialakítása
- új burkolatok, laminált padló
- fa beltéri ajtók
- klíma a nappaliban
- új vezetékek az egész ingatlanban.
- központi fűtés.
Parkolás az ingatlan előtt ingyenes, igény szerint garázs bérlési lehetőség. Közelében bolt, orvosi rendelő, buszmegálló. Alkalmas 3%-os hitelre is! Hívjon bizalommal!
Hivatkozzon az alábbi referenciaszámra: LK035710

Referencia szám: LK035710

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Dunaújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaújváros m² ár
759 e Ft
659 e Ft -15%
Ennek az ára
Dunaújváros átlagár
34.9 M Ft m Ft
31.9 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaújváros, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

35.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

83.9 M Ft
1 + 3 szoba
181 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

32 M Ft
2 szoba
51 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

32 M Ft
2 szoba
51 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

48.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Dunaújváros, Bocskai István utca
Eladó panellakás

Dunaújváros

28.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

30.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

38.99 M Ft
1 + 3 szoba
58 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

31 M Ft
2 szoba
53 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

62.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

83.9 M Ft
1 + 3 szoba
181 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

35 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

83.9 M Ft
1 + 3 szoba
181 m²