Eladó panellakás
Dorog, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladásra kínálok Dorog kedvelt részén, a Hám Kálmán lakótelepen egy 4. emeleti, 2 szobás lakást!
Az ingatlan a társasház legfelső szintjén található, csendes, világos, kellemes elosztású otthon, amely ideális lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek is.
Főbb jellemzői:
- 2 szoba
- 4. emelet
- műanyag nyílászárók
- 2 db saját tároló a földszinten
- parkolási lehetőség a ház előtt
A lakás jó elhelyezkedésű, a közelben iskola, óvoda, boltok (LIDL, SPAR, PEPCO), buszmegálló és a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők.
Kiváló választás saját részre vagy kiadásra is!
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívását!
Érdeklődni: Büki Melinda : ***************
Referencia szám: LK050204
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 10. Utoljára módosítva: 2026. 07. 10.
2 szobás panellakások ára Dorogon
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Dorog, 4. emelet