Eladó panellakás
Debrecen, Nyaraló
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Debrecen egyik legkedveltebb városrészében, a Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 54 m²-es, kétszobás, étkező-konyhás lakás, amely kiváló alapot kínál egy kényelmes otthon vagy biztos befektetés kialakításához.
A 9. emeleten elhelyezkedő társasházi lakás keleti fekvésének köszönhetően világos, alacsony rezsiköltséggel fenntartható. Részben műanyag nyílászárókkal, új biztonsági bejárati ajtóval felszerelt, távfűtéses (egyedi mérés nélkül). Az ingatlan átlagos állapotú, így ideális választás azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék megújítani. A 3 m²-es erkély kellemes pihenést és szép panorámát biztosít. A lépcsőházban nagyméretű lift található, a parkolás a környéken ingyenes, egész nap.
A központi elhelyezkedés kiváló közlekedést és teljes körű infrastruktúrát biztosít: boltok, éttermek, szolgáltatások, busz- és villamosmegállók mind néhány percen belül elérhetők. A Tócóskert csendes, rendezett és biztonságos környezete ideális választás fiataloknak, családoknak, valamint befektetőknek is, hiszen a lakás könnyen kiadható.
Az ingatlanpiac gyorsan változik, ezért ne halogassa a döntést. Ne maradjon le erről a kiváló adottságú lakásról!
Megtekintéssel és további információval kapcsolatban várjuk hívását a hét minden napján.
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 01. 23.
2 szobás panellakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, Nyaraló