Avico Greentop

Eladó panellakás
Cegléd

+ 17 kép 1/20
36 900 000 Ft36.9 M Ft 670 909 Ft/m2
2 szoba
55 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 265
Tóth Beatrix
CasaNetWork Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

A CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínálja a 174602276-os azonosítószámú, felújítandó panellakást Cegléden. 
 Az ingatlan Cegléd városában, az állomás közelében helyezkedik el. A 55 nm alapterületű, összkomfortos, 2. emeleti lakás ideális választás lehet mindazok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék felújítani otthonukat. 
 A lakás helyiségei: előszoba, két szoba, konyha étkezővel, fürdőszoba, külön WC, valamint a lakáshoz tárolóhelyiség is tartozik. 
 Az ingatlan teljes belső felújítást igényel, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja ki. 
 A közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható: buszmegálló, vasútállomás, üzletek (Aldi, Penny, Tesco, Spar), töltőállomás, McDonald’s, orvosi rendelők, iskolák és óvodák. 
 A nyílászárók fából készültek. 
 Amennyiben a CasaNetWork – Cegléd kínálatában szereplő 174602276-os azonosítószámú ingatlan felkeltette érdeklődését, vagy további kérdése merülne fel, forduljon hozzánk bizalommal elérhetőségeinken! 
Tájékoztatjuk, hogy a hirdetésben szereplő adatok megbízónktól származnak, így azok pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni. 
 Ügyfeleink számára díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézést biztosítunk. 
 CasaNetWork – Ingatlanban otthon vagyunk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 04. 29.

2 szobás panellakások ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
671 e Ft
899 e Ft 25%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
36.9 M Ft m Ft
40.3 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó panellakások a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

31.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

47.7 M Ft
2 szoba
55 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

46.9 M Ft
4 szoba
61 m²
Dunakeszi
Eladó panellakás

Dunakeszi

85.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Vác, Belváros, Dr.Csányi László körút
Eladó panellakás

Vác

63.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

45.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

31.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft