City Pearl

Eladó panellakás
Cegléd, 5. emelet

+ 8 kép 1/11
47 700 000 Ft47.7 M Ft 867 273 Ft/m2
2 szoba
55 m²
5. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kissné Varga Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Cegléden, panellakás – kiváló választás ingázóknak!
Cegléden, a vasútállomás és a buszpályaudvar közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 55 m²-es, 2 szobás, 5. emeleti lakást,
amely ideális választás mindazok számára, akik a gyors és egyszerű közlekedést helyezik előtérbe.

Az ingatlan praktikus elrendezésű, világos terekkel rendelkezik, fenntartása pedig kifejezetten kedvező rezsiköltségek mellett megoldható.

Főbb jellemzők:

55 m² alapterület

2 különnyíló szoba

emeleti elhelyezkedés

Hőszigetelt nyílászárók, redőnnyel felszerelve

Beépített szekrények a kényelmes tárolásért

Közös tároló használat

Alacsony fenntartási költségek

Elhelyezkedés – ami igazán kiemeli:
A lakás egyik legnagyobb előnye a közlekedési csomópont közelsége, így:

Ideális Budapestre, vagy más városba ingázóknak.

A MINDENNAPI KÖZLEKEDÉS GYORS ÉS KISZÁMÍTHATÓ!

iskola

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik praktikus, jól megközelíthető otthont keresnek, vagy befektetésben gondolkodnak,
különösen bérbeadás céljából ingázók számára.

Teljes körű segítség:
Irodánk bankfüggetlen hiteltanácsadással és teljes körű ügyintézéssel támogatja Önt a vásárlás során.

Ez az ingatlan a Felező csomag megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
867 e Ft
899 e Ft 4%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
47.7 M Ft m Ft
40.3 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd, 5. emelet

Eladó panellakások a környékről

Budaörs
Eladó panellakás

Budaörs

81.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

58.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Cegléd, Belváros, Kossuth Ferenc utca
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Kistarcsa, Eperjesi út
Eladó panellakás

Kistarcsa

69.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

46.9 M Ft
4 szoba
61 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Dunakeszi
Eladó panellakás

Dunakeszi

85.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

52 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.7 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²