Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Megvételre kínálok Cegléden egy 62m-es erkélyes lakást a városközpontban.
Az ingatlan a 4. emeleten található, tágas világos .Kialakítása:-folyosó-közlekedő- 2 szoba-konyha-étkező-fürdőszoba-wc-erkély
A lakás jó állapotban van, klímás tisztasági festés után azonnal költözhető.
Elhelyezkedése a városközponttól és a vasútállomástól kényelmes sétával 10 perc. Közelében boltok iskolák.
A Duna House kínálatában lévő összes ingatlannal kapcsolatban keressen bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 02. Utoljára módosítva: 2025. 08. 02.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Cegléd, 4. emelet