River Life

Eladó panellakás
Budapest, XX. kerület, 6. emelet

+ 10 kép 1/13
68 500 000 Ft68.5 M Ft 1 122 951 Ft/m2
3 szoba
61 m²
6. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998840
Janik Zsolt
Kutyajó Ingatlanos-Üllő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva központjában ELADÓ egy 61 nm-es,
1+2 félszobás, világos és azonnal költözhető erkélyes lakás!

Az ingatlan fűtött alapterülete 58 nm, melyhez az erkély felét hozzáadva jön ki
a hirdetésben megadott méret. Kifogástalan állapotú, kimondottan világos, még
a konyhája is ablakos, gyakorlatilag festés és felújítás nélkül költözhező. Három
külön nyíló szoba található benne, a melegről egyedi mérős távfűtés gondoskodik,
két szoba pedig saját klímával rendelkezik. Korszerű műanyag nyílászárókkal
felszerelt, a szobákban modern laminált parketta, míg az összes többi helyiségben
járólap van. A fürdő és a WC külön helyezkedik el, továbbá az egyik szobából egy
1,5 nm-es tároló is nyílik, amely számos lehetőséget rejt magában, pl. gardróbként
hasznosítható.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a közelben üzletek, bevásárlóközpont, valamint
tömegközlekedési lehetőségek tárháza érhető el könnyedén, így minden fontos
szolgáltatás gyorsan rendelkezésre áll. Ideális választás családoknak, pároknak,
de elhelyezkedését és állapotát tekintve befektetés céljára is kiváló.

Jelzáloghitel és Otthon Start Program nem akadály, ezért ha hitelben gondolkodik
szívesen segítek, irodánk személyre szabott, ingyenes ügyintézéssel áll ügyfeleink
rendelkezésére, nálunk jelentősen kedvezőbb feltételeket tud elérni, mint egy sima
bankfiókban! Ha felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Janik Zsolt +36704279898

Referencia szám: LK015184

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1123 e Ft
1073 e Ft -5%
1233 e Ft 9%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.5 M Ft m Ft
72 m Ft 5%
75.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

66.9 M Ft
3 szoba
62 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
VIII. kerület, Üllői út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

139 M Ft
2 szoba
79 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

67 M Ft
3 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

63.2 M Ft
2 szoba
55 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

86.9 M Ft
2 szoba
72 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.6 M Ft
3 szoba
60 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület