Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó egy felújított, 2 szobás ingatlan, mely napfényes, panorámás lakás. Az ingatlan panel szerkezetű, és 1975-ben épült, de a modern felújításoknak köszönhetően minden igényt kielégít.
A lakás alacsony rezsiköltséggel rendelkezik, amely hosszú távon jelentős megtakarítást eredményez a lakók számára. A frissen végzett felújítás keretében klímarendszer is telepítésre került, így a nyári hónapokban is kellemes a belső hőmérséklet.
Az ingatlan elhelyezkedése ideális azok számára, akik fontosnak tartják a jó közlekedést. A közelben található tömegközlekedési eszközök gyors és kényelmes eljutást biztosítanak a város szívébe.
Ez egy remek alkalom azok számára, akik egy jól megközelíthető, napfényes lakást keresnek, amely már minden kényelmi felszereléssel rendelkezik, és nem igényel további beruházást. A 7 nm-es erkély remek helyszín a reggeli kávézáshoz, pihenéshez.
Várom megtisztelő hívását, akár hétvégén is. Irányár: 51,9 millió Forint
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 31. Utoljára módosítva: 2025. 08. 01.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XX. kerület, Erzsébetfalva, Topánka utca, 9. emelet