Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XVIII. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
51 000 000 Ft51 M Ft 1 457 143 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
2. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hársmán Mónika Orsolya
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében!

Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szomszédságában egy 35 nm-es, 2. emeleti lakás, amely kiváló választás első otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

A lakás praktikus elosztású, helyiségei:
- szoba
- félszoba
- konyha
- fürdőszoba WC-vel
- tágas előtér
Méretéhez képest jól kihasználható, élhető otthon.

Az ingatlan az elmúlt években műanyag nyílászárókkal lett korszerűsítve, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátott, fűtését távhő biztosítja radiátoros hőleadással, így a fenntartási költségek kedvezőek.

A társasházba mágneses chipes beléptető rendszerrel lehet bejutni, a lakás biztonságáról ajtórács és több ponton záródó biztonsági ajtó gondoskodik.
Az emeleten mindössze 6 lakás található, a lakóközösség rendezett és barátságos.
A lift megkönnyíti a közlekedést, így bevásárlás után is kényelmes a feljutás.
Közös költség: kb. 10.000 Ft/hó

A környék infrastruktúrája kiváló: boltok, szolgáltatások, gyógyszertár, tömegközlekedés mind néhány perc sétával elérhető, játszótér az ingatlan előtt.

Ideális választás fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetésnek is könnyen kiadható lakás jó elhelyezkedéssel.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom hívását a hét bármely napján!
Jöjjön, nézzük meg együtt!
Ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával?
A díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadónk kötelezettségmentesen áll rendelkezésére.

Referencia szám: LK011070-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1457 e Ft
1206 e Ft -21%
1126 e Ft -29%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
51 M Ft m Ft
57 m Ft 10%
127.8 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

70.5 M Ft
4 szoba
72 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

173.4 M Ft
5 szoba
108 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Csontváry Kosztka Tivadar utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

62.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

194 M Ft
5 szoba
170 m²
XXII. kerület
Eladó telek

Budapest, XXII. kerület

230 M Ft
1781 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
3 szoba
71 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

99 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
212 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

160 M Ft
5 szoba
196 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

129 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

210 M Ft
6 szoba
197 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás