Eladó panellakás
Budapest, XVIII. kerület, 7. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Havanna lakótelepen ? Gardróbszobával!
Eladásra kínálunk egy 7. emeleti, 54 m?-es panel lakást a Havanna lakótelepen, amely nemcsak a tágas elrendezésével, hanem a külön gardróbszobával is kiemelkedik a kínálatból.
A lakás elosztása ideális:
két külön nyíló szoba
étkezős, nagy konyha
fürdőszoba és külön WC
4,4 m? loggia
valamint egy gardróbszoba, ami ritkaságnak számít ebben a kategóriában.
Az ingatlan keleti fekvésének köszönhetően napfényes, ugyanakkor rendkívül csendes, a lakóközösség pedig rendezett.
A lakás felújítandó, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja ki, viszont az ára verhetetlen:
49,9 millió forint
Ez most egy valóban kivételes lehetőség azoknak, akik jó áron szeretnének lakást vásárolni a kerületben, akár befektetésre, akár saját otthonnak!
Rugalmasan tudom mutatni!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 19. Utoljára módosítva: 2025. 10. 03.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVIII. kerület, 7. emelet