Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület

65 000 000 Ft65 M Ft 1 140 351 Ft/m2
2 szoba
57 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 300
Zsiros László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó egy részben felújított, földszinten lévő, üres lakás az Újpalotai Vásárcsarnok közelében
A Budapest XV. kerület Páskomliget utcában, pár perc sétára az Újpalotai Vásárcsarnoktól eladó egy 57 m2-es, részben felújított, 2 szoba hallos, földszinti panellakás.
A lakásban az alábbi felújítási munkák történtek:
- fürdőszoba, WC teljes felújítása, új burkolatok, új ajtók, új fürdőkád, mosdó
- összes ablak cseréje, fehér műanyag, redőnnyel ellátott ablakokra lettek cserélve
- bejárati ajtó cseréje, biztonsági ajtóra
- járólapok, laminált parketták cseréje megtörtént
- konyhabútor elbontásra került, új konyhabútor beépítése NEM történt meg
- festési, javítási munkák
- a ház egy tíz emelete panelház, panel programban nem vett részt
Az ingatlan üres nem lakott, így új tulajdonosa azonnal birtokba veheti.
A lakás világos, de még is hűvös, jól átszellőztethető, köszönhetően az észak-déli tájolásának és a szobák jó elrendezésének.
A rendezett társasház, adósságok nélkül, alacsony, alig több mint 10.000.- Ft közös költséggel. Közmű díjakat mérőórák alapján fizetik a lakók, fűtést havi általányban kell fizetni.
Közös költség tartalmazza a lépcsőház világítását, takarítását, és a szemét szállítást is.
Kiváló lokáció
- Újpalotai Vásárcsarnok és Piac gyalog pár perc
- Újpalota városközpont, egyéb üzletek, éttermek, pékség, gyógyszertár, iskolák, óvodák, gyalog 5-10 percen belül
- Pólus Center, Asia Center, Word Mall bevásárló központok 15-20 perc sétára
Tömegközlekedés: Busz 77E 7G 8E 46 96 108E 130 133E 146 196 196A 296 296A
Villamos 69 Éjszakai járatok: 973 979 996
Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is.
Irányár: 65.000.000.- Ft
Érdeklődni telefonon bármikor lehet, a lakás rugalmasan megtekinthető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1140 e Ft
1395 e Ft 18%
1346 e Ft 15%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
65 M Ft m Ft
58.6 m Ft -11%
64.9 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület, Újpalota, Erdőkerülő utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
4 szoba
69 m²
XV. kerület, Pestújhely, Neptun utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

53.8 M Ft
2 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Kakastó utca 40
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

109 M Ft
6 + 4 szoba
260 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.5 M Ft
3 szoba
83 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

240 M Ft
5 szoba
256 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.8 M Ft
4 + 1 szoba
107 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
8 + 1 szoba
235 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba