Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 318 868 Ft/m2
2 + 1 szoba
53 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

FELÚJÍTOTT, IGÉNY ESETÉN GYORSAN KÖLTÖZHETŐ, TEHERMENTES LAKÁS ÚJPALOTÁN!

XV. Újpalotán, a Fő térhez és a piachoz közeli, rendezett társasházban eladó egy 53m2-es, nappali + 2 különnyíló hálószobás, magasföldszinti, FELÚJÍTOTT, remek elrendezésű lakás.

Az ingatlanban egy tágas nappaliszoba, két hálószoba (mind külön bejáratúak), egy ablakos konyha, egy fürdőszoba, egy wc, és a helyiségeket összekötő előszoba - közlekedő helyiségek kaptak helyet. A lakás kifejezetten parktikus elrendezésű, különnyíló helyiségei okán családosoknak is ideális.

Az elmúlt évek során a lakásban minden szükséges felújítást elvégeztek, jelenleg is remek állapotnak örvend. Kicserélték a burkolatokat, az ablakokat (redőny és szúnyogháló is került az újakra), a bejárati ajtót és beltéri ajtókat, readiátorokat, szerelvényeket, szanitereket, tartozékokat. A lakás elektromos, víz és csatornahálózata szintén megújult. A nappaliszobába klímaberendezés, a fürdőbe, wc-be, konyhába elektromos szellőztetőrendszer is beépítésre került.
A fürdőszobát zuhanyzóssá alakították át, magasföldszinti, szinte akadálymentes elhelyezkedésével párosítva így az ingatlan időseknek is ideális választás.

A lakás igény esetén gyorsan birtokba vehető, de a hitellel vásárlókat is szívesen megvárják. A bent található bútorok igény és megállapodás esetén maradhatnak.

A társasház tiszta, rendezett, a lakóközösség jó. Ügyelnek az épület megfelelő karbantartására, és felújítási alapot is képeznek.

A környezet ideális ellátottságú. Óvoda, iskola, rendelő, kikapcsolódási lehetőségek, számtalan bevásárlási lehetőség és szolgáltatás, köztük az Újpalotai piac is, pár perc sétával elérhetőek. A 7-es, 8-as, 173-as buszokkal gyors közúti, míg a 69-es villamossal kötöttpályás összeköttetés is biztosított a Belvárossal, és mind a 4 metróvonallal is.
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: LK071201

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1319 e Ft
1184 e Ft -11%
1233 e Ft -7%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
73.2 m Ft 4%
75.3 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
4 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

560 M Ft
5 szoba
223 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
IV. kerület, Újpest, Venetiáner utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

274.9 M Ft
5 szoba
150 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

34.99 M Ft
1 szoba
29 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82 M Ft
1 szoba
42 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület, Pestújhely, Neptun utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

53.8 M Ft
2 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²