River Life

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület, 6. emelet

+ 12 kép 1/15
74 600 000 Ft74.6 M Ft 1 356 364 Ft/m2
2 + 1 szoba
55 m²
6. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szovák Ferenc László
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15.kerület csendes zöldövezeti részén!Megvételre kínálunk egy igényesen karbantartott 2 és fél szobás lakást egy tíz emeletes panelház 6.emeletén mely tökéletes lehet családoknak vagy befektetésnek!A lakás jól átgondolt elosztású: külön nyíló szobák, tágas nappali erkéllyel, fürdőszoba és külön wc biztosítják a mindennapi kényelmet.Az ingatlan részben bútorozott ( konyhabútor, IKEA Method konyhai magasszekrény, IKEA PAX szekrénysor, fürdőszoba szekrény, előszoba szekrény ) illetve részben gépesített ( BOSCH mosogatógép, Electrolux sütő és főzőlap, Samsung hűtő, LG mosógép ) ami tovább növeli az értékét.A társasház rendezett. A biztonságról kamerarendszer, biztonsági ajtó, folyosói rács gondoskodik. Továbbá NFC beléptető van mindkét bejáraton.A lakáshoz további tárolóhelység igénye esetén pince bérlésére van lehetőség.A környéken kiemelkedő az infrastruktúra, pár perc sétával vagy autóval elérhető több élelmiszerüzlet (Aldi, Lidl...), áruház (Pólus Center, Ázsia Center) orvosi rendelő, dohánybolt, gyógyszertár, piac, posta, bölcsöde, óvoda és iskola.Tökéletes lokáció, minden irányba gyors és kényelmes tömegközlekedéssel!!!További információért és megtekintésért keressen bizalommal!Bankfüggetlen hiteltanácsadással díjtalanul állunk rendelkezésére!
"Amennyiben a Duna House által hirdetett bármelyik ingatlan felkeltette az érdeklődését, további információra van szüksége, meg szeretné tekinteni, abban is állok rendelkezésére.
MIBEN SEGÍTÜNK MÉG ÖNNEK?
- Jogi háttér biztosításában,
- HITEL CENTRUM teljeskörű, bank semleges tanácsadásával és díjmentes hitel-ügyintézéssel, családtámogatási kedvezmények igénybevételének eligazodásában. FONTOS: NEMCSAK A NÁLUNK VÁSÁROLT INGATLANOK ESETÉBEN!
- Energetikai tanúsítvány beszerzésében."
Jöjjön el,nézze meg és tegyen egy ajánlatot !!!
Érd: Szovák Ferenc, Tel: 06/30 1845915, e-mail: szovak.ferenc@dh.hu

Referencia szám: LK018508

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1356 e Ft
1184 e Ft -15%
1233 e Ft -10%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.6 M Ft m Ft
73.2 m Ft -2%
75.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.49 M Ft
2 + 2 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
5 szoba
130 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

93.9 M Ft
3 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

144.99 M Ft
4 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
117 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
61 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

149.9 M Ft
7 szoba
125 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

0.3 M Ft
2 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó családi ház