Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
73 000 000 Ft73 M Ft 1 158 730 Ft/m2
3 szoba
63 m²
3. emelet
építés éve:1971

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 947
Fekete Zoltán
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Otthon start kompatibilis ingatlan.

Rákospalotán, a Szent Korona útján, harmadik emeleti, erkélyes, felújított panellakás eladó.

Panelprogramban részt vett a ház, nyílászáró cserék, külső szigetelés is megtörtént. A fürdőszoba és a wc külön helyiségben van.
A ablakokon szúnyogháló van minden szobában.
Közös költség 30 ezer Ft, amely a fűtési költséget, felújítási alapot, szemétszállítást, közös területek takarítását és világítását valamint a lift karbantartási költségeit is tartalmazza.
Ezen felül a víz és villanyfogyasztás fizetendő valamint a főzéshez elhasznált gázátalány, ami 2000 Ft.
A fűtés nem távhővel, hanem házközponti fűtéssel van megoldva, radiátoros hőleadókkal.

A ház lépcsőházát 1,5 éve újították fel. Az épület előtt napelemes közvilágítás is ki lett alakítva.
Parkolás ingyenes az utcán.
Közelben a Rákospalotai piac, iskola, templom, sztk, gyógyszertár.
Családosoknak ajánlom leginkább, de minden érdeklődőt szívesen látunk.

Ingatlanvásárláshoz hitelre van szüksége? Sajnos ezzel nincs egyedül.
Mi teljes körű, díjmentes segítséget nyújtunk a hitelügyintézésben.
Megvizsgáljuk hitelképességét, eligazítjuk a lehetőségek között,és személyre szabott ajánlatokat kérünk Önnek, olyan feltételekkel, amelyeket a bankban egyedül biztosan nem kapna meg.
Önnek mindössze annyi dolga marad, hogy a végén aláírja a szerződést.

Forduljon hozzánk bizalommal akkor is, ha nem tőlünk vásárol ingatlant – garantáltan nem fog csalódni.
Várom hívását. Ingatlannal és hitelügyekkel kapcsolatos kérdésekben bármikor, hangsúlyozom, bármikor hívhat.
De tényleg :-)

Property eligible for the “Otthon Start” program.

For sale in Rákospalota, on Szent Korona Street: a renovated, third-floor panel apartment with a balcony.

The building has undergone the panel renovation program, including replacement of windows and doors as well as external insulation.
The common cost is HUF 30,000 per month, which includes heating, renovation fund, garbage collection, cleaning and lighting of common areas, and elevator maintenance.
In addition, water and electricity are payable based on consumption, as well as a flat-rate gas fee for cooking, which is HUF 2,000/month.

The apartment does not have shutters or air conditioning, but mosquito screens have been installed on the windows.
Heating is provided by a central building system (not district heating), with radiators.

The stairwell of the building was renovated 1.5 years ago. Solar-powered public lighting has also been installed in front of the building.
Parking on the street is free.

Nearby amenities include the Rákospalota market, school, church, clinic, and pharmacy.
Primarily recommended for families, but all interested buyers are welcome.

Do you need a loan for your property purchase? You are not alone.
We provide full, free assistance with loan administration.
We assess your creditworthiness, guide you through the available options, and obtain personalized offers for you under conditions you would not be able to secure on your own at a bank.
All you need to do is sign the contract at the end.

Feel free to contact us even if you are not purchasing a property through us – you will not be disappointed.
I look forward to your call. For any questions related to real estate or financing, you can call me anytime—literally anytime.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1159 e Ft
1193 e Ft 3%
1229 e Ft 6%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
73 M Ft m Ft
72.4 m Ft -1%
74.9 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület, Újpalota, Erdőkerülő utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
4 szoba
69 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.49 M Ft
2 + 2 szoba
69 m²
XV. kerület, Pestújhely, Neptun utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

53.8 M Ft
2 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba