BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület, 10. emelet

+ 2 kép 1/5
53 500 000 Ft53.5 M Ft 1 528 571 Ft/m2
2 szoba
35 m²
10. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 579
Iván Zoltán
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Felújítás alatt álló, napfényes 1,5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026.05.11.

Budapest XV. kerületében, panelprogramos épület 10. emeletén eladó egy 35 m²-es, 1,5 szobás, világos, napfényes lakás.

Az ingatlan jelenleg teljes körű felújítás alatt áll, a várható műszaki átadás: 2026. május 11. Az új tulajdonos egy korszerű, esztétikailag és műszakilag is megújult otthont vehet birtokba.

A felújítás tartalma:

- Új biztonsági bejárati ajtó
- Új beltéri ajtók
- Új, 3 fázisú villanyóra
- Teljes villanyhálózat csere
- Teljesen új fürdőszoba
- Új burkolatok minden helyiségben
- Mért távhő
- Modern lapradiátorok

A 10. emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás kifejezetten világos, jó fényviszonyokkal rendelkezik.

Ideális választás lehet első lakásnak vagy befektetésnek is, hiszen a felújításnak köszönhetően hosszú távon is értékálló, alacsony fenntartású ingatlan.

További információért és megtekintés egyeztetéséért keressen bizalommal.

(A képek referencia képek!)

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1529 e Ft
1389 e Ft -10%
1348 e Ft -13%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
53.5 M Ft m Ft
58.7 m Ft 9%
64.8 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XV. kerület, Újpalota, Erdőkerülő utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
4 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
61 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba