Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIX. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
68 990 000 Ft68.99 M Ft 1 326 731 Ft/m2
3 szoba
52 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Németh Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szeretnél egy olyan otthont, ahol a felújítás már nem a te gondod? Kispest szívében, egy rendezett, liftes ház 2. emeletén vár ez a minden igényt kielégítő, 52 nm-es lakás.

Miért fogod imádni?

Műszaki biztonság: Új radiátorok, hűtő-fűtő klíma és korszerű biztonsági ajtó – itt a minőségre mentünk rá.

Okos elosztás: 3 külön nyíló szoba, így mindenkinek jut saját sarok, a nappaliból pedig egy hangulatos erkély nyílik.

Napfényes terek: A nyugati tájolásnak köszönhetően délutántól úszik a fényben a lakás.

Extrák: Műanyag ablakok rolóval, felújított lift és tiszta, kulturált lépcsőház.

Lokáció 10/10: A KÖKI és az M3-as metró pár perc, így a belváros karnyújtásnyira van. Bolt, suli, ovi a szomszédban, parkolás pedig megoldott.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1327 e Ft
1197 e Ft -11%
1229 e Ft -8%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.99 M Ft m Ft
66.6 m Ft -4%
74.9 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

59.99 M Ft
3 szoba
52 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

59.99 M Ft
3 szoba
52 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

51.9 M Ft
1 szoba
27 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

65 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

59.99 M Ft
3 szoba
52 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás