BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 9. emelet

+ 15 kép 1/18
68 900 000 Ft68.9 M Ft 1 497 826 Ft/m2
1 + 1 szoba
46 m²
9. emelet
építés éve:1979

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Füle Katalin
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

BELESZERETŐS, MESÉS OTTHON!ÉKSZERDOBOZ ELADÓ!
Budapest XIV. kerületének zöldövezeti részén a Füredi úti lakótelepen kínáljuk megvételre ezt a teljes körűen felújított, világos, fiatalos hangulatú, 46 m2-es , 9. emeleti, kétszobás, lakást.
A parkos környezet nyugalma és a budai hegyekre nyíló panoráma igazán különlegessé teszi az otthont, ahol minden adott a kényelmes mindennapokhoz.
A panelprogramon átesett társasházban található ingatlan műanyag nyílászárókkal, egyedi mérős távfűtéssel, szigeteléssel rendelkezik, így fenntartása kifejezetten kedvező.
Kiváló infrastruktúrájának és a közeli metrókapcsolatnak, troli és buszmegállónak, HÉVnek köszönhetően a város könnyedén elérhető, miközben a zöld környezet nyugalma végig megmarad.
Az ingatlanban a villanyvezetékek és vízvezetékek cseréje megtörtént.
A hűtő fűtő klíma biztosítja a jó hőérzetet.
A házban 2 db lift szolgálja a lakók kényelmét.
Ideális választás akár első otthonnak, akár befektetésnek.
A lakáshoz tartozik egy saját használatú 5 m2es pincerész.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

68900000 Ft
Érdeklődni:. Füle Katalin 06-30-620-3023

Referencia szám: LK058691-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1498 e Ft
1361 e Ft -10%
1348 e Ft -11%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.9 M Ft m Ft
64.3 m Ft -7%
64.8 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

89.5 M Ft
2 szoba
44 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület, Alsórákos
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.8 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

44.9 M Ft
47 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65.2 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

43.9 M Ft
1 szoba
28 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

78.999 M Ft
2 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás