Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 6. emelet

+ 4 kép 1/7
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 324 490 Ft/m2
2 szoba
49 m²
6. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén

Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik legkedveltebb, kiváló infrastruktúrával rendelkező részén, az Örs vezér terén.

Az ingatlan egy 6. emeleti, világos, jól elosztású lakás, amely ideális választás lehet fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetésnek is.

Főbb jellemzők:
49 nm alapterület
2 külön nyíló szoba
nappali: 21,9 nm
hálószoba: 10,9 nm
erkély
jó állapot
klimatizált lakás (hűtő-fűtő klíma)
műanyag nyílászárók
panelprogramban részt vett épület
Műszaki paraméterek:
fűtés: egyedi mérős
rezsi: kb. 20 000 Ft/hó
közös költség: 14 000 Ft/hó
Környék:

Az Örs vezér tere kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával rendelkezik:

M2 metró, HÉV, villamosok, buszok pár perc sétára
Árkád, Sugár bevásárlóközpontok
iskola, óvoda, gyógyszertár a közelben
Előnyök:
frekventált elhelyezkedés
alacsony fenntartási költségek
azonnal költözhető állapot
befektetésnek is kiváló

. Ha szeretnél egy jó adottságokkal rendelkező, jól megközelíthető helyen lévő lakást, ez az ingatlan ideális választás számodra! Elérhető ár, sok lehetőség , ne maradj le róla! Az ingatlanhoz teljes körű ügyintézést biztosít az OTP Csoport szakértői csapata, akik minden jogi és pénzügyi kérdésben támogatást nyújtanak, beleértve a kedvezményes hitel- és lízing konstrukciókat, valamint a CSOK-ot. Digitális rendszerünknek köszönhetően akár személyes találkozó nélkül, online is könnyedén lebonyolítható a vásárlás. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is. Referenciaszám:M327654

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M327654

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1324 e Ft
1349 e Ft 2%
1126 e Ft -18%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
66.9 m Ft 3%
127.8 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Nagy Lajos király útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

72.65 M Ft
1 szoba
36 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

99 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

51.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

73.85 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület, Alsórákos
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.8 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

120 M Ft
3 + 1 szoba
115 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
56 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

49.5 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

69.9 M Ft