Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
84 990 000 Ft84.99 M Ft 1 268 507 Ft/m2
3 szoba
67 m²
földszint
építés éve:1982

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ravasz Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó a 14. kerületben, Alsórákoson, egy 67 nm-es, 3 szobás+ gardrób szoba (ablak nélküli) ,földszintii, jó állapotú panellakás.
Remek infrastruktúra jellemzi. Szuper zöld parkos környezet, Rákospatak park karnyújtásnyira, jó lakóközösség. Tehermentes az ingatlan.

Amennyiben érdekes lehet az Ön számára várom hívását a hét bármely napján.

KIVÁLÓ LOKÁCIÓ:
Több óvoda, iskola is található a közelben.
Az Örs vezér tere gyorsan megközelíthető akár tömegközlekedéssel akár gyalogosan is.
Számos bevásárlási lehetőség áll rendelkezésre: Spar, Aldi, Penny Market, Sugár, Ikea, Árkád.
Örs vezér tere, Sugár, Ikea, Árkád,5 percre található.
A Rákos-patak karnyújtásnyira helyezkedik el, mely remek alternatíva aktív kikapcsolódásra vágyóknak.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H515417

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1269 e Ft
1294 e Ft 2%
1233 e Ft -3%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.99 M Ft m Ft
77.3 m Ft -10%
75.3 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

184.075 M Ft
4 szoba
115 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Nagy Lajos király útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

44.9 M Ft
47 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.9 M Ft
2 + 2 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.5 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület, Rákosfalva, Füredi
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.2 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

63.5 M Ft