Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca 24, félemelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Budapest XIII. kerületében, Angyalföldön kínálunk megvételre egy 69 négyzetméteres, felújított, panel építésű lakást. Az 1980-ban épült, liftes, akadálymentesített társasházban található ingatlan keleti tájolású, így a reggeli órákban kellemes, természetes fényt kap.
A lakás elosztása praktikus: 2 szoba és 1 félszoba áll rendelkezésre, ami többféle élethelyzethez is jól illeszkedik. Egy fürdőszoba szolgálja a mindennapokat. A fűtés távfűtés egyedi méréssel, ami kiszámíthatóbb fenntartást tesz lehetővé.
Az ingatlan felújított állapotú, így az új tulajdonos rövid időn belül birtokba veheti. A lakáshoz tároló is tartozik, amely további praktikus lehetőséget biztosít a ritkábban használt tárgyak elhelyezésére. Parkolás a közterületen, utcán megoldott.
A lakás elhelyezkedése és mérete kiegyensúlyozott választás lehet mind saját célra, mind befektetésként.
Angyalföld a XIII. kerület egyik meghatározó városrésze, ahol a paneles és újabb építésű lakóházak mellett irodaházak és szolgáltató egységek is megtalálhatók. A környék arculatát a Váci út menti üzleti negyed és a lakóövezetek váltakozása határozza meg.
A közelben található a Lehel Csarnok, amely friss élelmiszerekkel és napi bevásárlási lehetőségekkel szolgál. A Váci út mentén számos üzlet, étterem és szolgáltatás érhető el, így a környék mindennapi szinten aktív és jól szervezett.
Közlekedés szempontjából a metró (M3), valamint több villamos- és buszjárat is elérhető a kerületben, például az 1-es és 14-es villamos. Ezek a vonalak a város több pontját is összekötik, így a belváros és más kerületek is gyorsan megközelíthetők.
A Duna-part és a Margitsziget sincs messze, amelyek kellemes kikapcsolódási lehetőséget nyújtanak sétához, futáshoz vagy pihenéshez a városi környezeten belül.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, készséggel állok rendelkezésére további információval és megtekintési lehetőséggel.
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 28. Utoljára módosítva: 2026. 07. 29.
3 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca 24, félemelet