NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 8. emelet

+ 5 kép 1/8
75 900 000 Ft75.9 M Ft 2 168 571 Ft/m2
2 szoba
35 m²
8. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998461
Szobolits Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szép állapotú, két külön nyíló szobás panellakás Angyalföldön eladó!

- Alapterület: 35 m²
- Elrendezés: 2 külön nyíló szoba (nappali + 6,9 m²-es hálószoba), konyha, kádas fürdőszoba WC-vel.

- Állapot: nagyon jó, folyamatosan karbantartott.
- Épület: panelprogramos, hőszigetelt épület, rendezett lépcsőház.
- Fűtés: távfűtés egyedi mérővel.
- Nyílászárók: mindkét szobában és a konyhában is új, korszerű, hőszigetelt nyílászárók találhatók.

Extrák: beépített szekrény a nappaliban, modern LED-világítás a konyhában.
Berendezés: az ingatlan külön megállapodás alapján akár a teljes bútorzattal együtt is megvásárolható (az irányár a bútorokat nem tartalmazza).

Környék és lokáció: pár perc sétára üzletek, parkok és minden szükséges szolgáltatás.

Közlekedés: kiváló tömegközlekedési kapcsolatok, központi, mégis zöldközeli elhelyezkedés.

Az ingatlan per- és tehermentes. Ha szeretné megtekinteni, kérem, hívjon bizalommal! Irodánk díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézéssel is az Ön rendelkezésére áll.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Szobolits Andrea +3630 399 6692

Referencia szám: LK024832

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2169 e Ft
1496 e Ft -45%
1346 e Ft -61%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.9 M Ft m Ft
69.2 m Ft -10%
64.9 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület