Metrodom

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 9. emelet

+ 5 kép 1/8
77 500 000 Ft77.5 M Ft 1 336 207 Ft/m2
1 + 2 szoba
58 m²
9. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 231
Gábris Hanga
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Panorámás, világos lakás eladó a XIII. kerületben – Madarász Viktor utcában

Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, a Madarász Viktor utcában kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 1 + 2 félszobás, jó állapotú panel lakást.

Az ingatlan egy 10 szintes, panelprogramon átesett épület 9. emeletén található, liftes házban. A lakás keleti tájolásának köszönhetően világos, a magas emelet pedig szép, panorámás kilátást biztosít.

A lakás elrendezése praktikus, külön nyíló szobákkal, így ideális családoknak vagy befektetésre is. A fürdő és a WC külön helyiségben található, ami a mindennapi kényelmet növeli.

A komfortérzetet tovább fokozza a klímaberendezés, valamint a távfűtéses rendszer, amely kiszámítható rezsit biztosít.

Az ingatlanhoz egy 3 m²-es erkély is tartozik, amely tökéletes hely egy reggeli kávéhoz vagy esti pihenéshez. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395474

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1336 e Ft
1408 e Ft 5%
1226 e Ft -9%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
77.5 M Ft m Ft
85.6 m Ft 9%
74.5 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.7 M Ft
2 szoba
51 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XIII. kerület, Tatai utca
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

77.5 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

91 M Ft
3 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan