Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában – friss, napfényes és azonnal költözhető!
76,5 M Ft | 51 m² | 2 szoba | 3. emelet | 2 erkély | Ny-i fekvés | 3%-os hitellel is megvásárolható
Ha Újlipótvárosban keresel egy csendes, mégis központi elhelyezkedésű otthont, megtaláltad!
Ez a parkra és utcára néző, nyugati fekvésű lakás igazi kis napfénybomba, ráadásul két erkély is tartozik hozzá – reggeli kávé, esti naplemente, te döntöd el hol!
A lakás pár hónapja kapott friss festést, új konnektorokat és FI relét (áramvédő kapcsolót), a parketta pedig két éve lett lerakva. Az egyik szobában a radiátor is vadonatúj.
A konyhai eszközök a vételár részét képezik, így tényleg csak be kell költöznöd!
A ház panelprogramos, rendezett, a környék pedig Újlipótváros egyik legkedveltebb, zöld, nyugodt része — a park gyakorlatilag a ház alatt, a Duna-part pár perc séta.
Összefoglalva:
2 szoba + 2 erkély
Frissen festett, karbantartott lakás
Ny-i fekvés, napos és világos
Panelprogramos, rendezett ház
Konyhai berendezéssel
3%-os hitel lehetőséggel
Csendes, mégis szuper központi helyen
Ideális fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetőknek is – egy hely, ami rögtön otthonossá válik.
Hívj most, és nézd meg, mielőtt más beleszeret!
Teljes Körű Hitel ügyintézéssel állunk rendelkezésre.
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 04. 26.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet