Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 10. emelet

+ 17 kép 1/20
82 900 000 Ft82.9 M Ft 1 507 273 Ft/m2
2 + 1 szoba
55 m²
10. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 329
Hegedűs Tibor
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás.

Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy 55 nm-es, három külön nyíló szobás, jó elosztású, X. emeleti, kiváló állapotú, szövetkezeti panellakás. A lakáshoz tartozik egy 4 nm alapterületű erkély, ami nyugati fekvésű, ennek köszönhetően szép világos, napfényes.

Az ingatlan egy tízemeletes, liftes panelházban található, amely nem vett részt a panelprogramban. A közös költség (12.650,- Ft/hó), a rezsi költség is alacsony. Az otthon melegét a távhőszolgáltató biztosítja, az összes közüzemi fogyasztás (fűtés, hideg, meleg víz és áram) elszámolása egyedi mérőórák alapján történik.

A lakás az idei évben megvalósított felújításnak köszönhetően kiváló állapotú, a villanyvezetékek rézre cseréltek, a mennyezeten modern gipszkarton kialakítás és spotlámpás világítás található, ami kellemes, otthonos hangulatot teremt. A lakás fekvésének köszönhetően kereszthuzat biztosítható. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, ami a mindennapok során külön kényelmet biztosít. A nappaliban egy faltól - falig tartó polcrendszer került kialakításra, ami kiváló pakolófelület. A szobák laminált parketta, a többi helyiség járólap borítást kaptak.

A társasház és a környék térfigyelő kamerarendszerrel felszerelt, ezért nagyon biztonságos. A ház közelében egy modern, EU-s szabványnak megfelelő több korosztályt kiszolgáló park fogadja az oda látogatókat.

A lépcsőház tiszta, rendezett, erről a közös képviselet gondoskodik. A lakóközösség összetartó, barátságos. A lakók által teremtett családias légkörben mindenki jól érzi magát, ezért az emberek szeretnek ott élni.

A tetőn, a liftház mellett van egy 12 nm-es tároló, amit a jelenlegi tulajdonos havi 3.500,- Ft-ért bérel a Lakásszövetkezettől. Az új tulajdonos tovább tud bérelni, ami kiváló rakodófelület, mindent elnyel! Szerintem kiváló lehetőség!

A környékbeli hegyek, nagy zöldterületek számos kikapcsolódási lehetőséget rejtenek magukban (futás, kocogás, kerékpározás, sétálás, kutyasétáltatás).

A közelben bölcsőde, óvoda, általános iskola, élelmiszerbolt, posta, orvosi rendelő, gyógyszertár, étterem is található, az ETELE PLÁZA sétatávolságra van.

A parkolás a ház előtti utcában fizetős.

Kitűnő elhelyezkedésének köszönhetően tömegközlekedéssel is nagyon könnyen megközelíthető (autóbuszok, villamos, metró). Az M4 metró Kelenföldi végállomása pár perc sétával elérhető, ahonnan 10 perc alatt a belvárosban vagyunk. Az M1-M7 autópálya szintén percek alatt elérhető.

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal! Szükség esetén teljes körű ügyintézéssel (kedvezményes hitelkonstrukcióval, megbízható ügyvédi közreműködéssel) állok a rendelkezésére!

Referenciaszám: M326329

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M326329-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1507 e Ft
1429 e Ft -6%
1233 e Ft -22%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.9 M Ft m Ft
78.9 m Ft -5%
75.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
3 szoba
62 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

54.9 M Ft
1 szoba
31 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület