Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, Ikerház
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
XI. kerületben, Rátz László utcában eladásra kínálunk egy 2. emeleti 70 nm.-es, 4 szobás lakást , panelházban. A lakás jó állapotú, a nyilászárók cserélve lettek. Az erkély, ami kb. 5nm.-es volt meg lett szüntetve, emiatt a nappali egy 5 nm.-el nagyobb lett. Igény esetén visszaállítható. Fűtés -távfűtés egyeni mérővel. A környék csendes, a ház rendezett. A lakáshoz egy tároló is tartozik, (kb.6 nm.), amit jelenleg e lakás tulajdonosa kizárólag használ. A ház előtti parkóló ingyenes.Infrastruktúra jó. Tehermentes.
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 09. Utoljára módosítva: 2026. 01. 09.
4 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, Ikerház